Uczymy języków

  • angielski
  • niemiecki
  • niemiecki dla pielęgniarek i opiekunek
  • hiszpański
  • włoski
  • francuski
  • rosyjski
  • Polish for foreigners/polski dla obcokrajowców

Mini Kontakt

 

AE LEKTOR

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

Ul. Malczewskiego 22
58-309 Wałbrzych, Piaskowa Góra

Godziny otwarcia sekretariatu:

wt - pt: 09:00-14:30

kontakt telefoniczny pon-czw 11:00 -18:00

e-mail: info@aelektor.pl

tel:  +48 600 707 022    

     +48 660 764 929 


 Szkoła Języków Obcych AE LEKTOR powstała z myślą o osobach pragnących efektywnie doskonalić swoje umiejętności w komfortowej dla słuchacza atmosferze.

 Zajęcia prowadzone są w małych grupach dających optymalne korzyści kursantom, na których skupiona jest pełna uwaga lektora przez co, mają więcej szans na wypowiadanie się, a tym samym doskonalenie studiowanego  przez siebie języka obcego.

Firma AE Lektor edukację językową opiera na modelu komunikatywnym, gwarantującym szeroko pojęte kształcenie umiejętności sprawnego oraz efektywnego porozumiewania się w języku obcym. Pragniemy zagwarantować naszym Słuchaczom wszechstronny rozwój odnośnie  kształcenia językowego, jednocześnie kładąc nacisk na rozwijanie pozostałych umiejętności językowych tj. pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu - w połączeniu z nieustannym poszerzaniem wiedzy z zakresu zagadnień gramatycznych jak i również z obszaru leksykalnego. Lektorzy firmy AE Lektor korzystają z  nowoczesnych metod i technik nauczania odpowiednio dopasowując ich założenia do poziomu grupy oraz realizowanego zakresu materiału.

Nauczanie nasza firma powierza wyłącznie osobom wysoko wykwalifikowanym, posiadającym gruntowne przygotowanie pod względem metodycznym jak i merytorycznym. Grono pedagogiczne tworzą jedynie osoby szczycące się wykształceniem wyższym filologicznym, jak i również legitymujące się ponadto różnorodnymi certyfikatami potwierdzającymi ustawiczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych. 
Dbając o najwyższą jakość nauczania, nad lektorami stały nadzór metodyczny sprawuje Specjalista ds. Metodyki.

Firma AE Lektor zapewnia również kompleksową obsługę firm i instytucji oraz podmiotów indywidualnych w zakresie tłumaczeń ustnych oraz pisemnych.

Zapewniamy tłumaczy wraz z zapleczem technicznym podczas rozmów handlowych, spotkań prasowych, szkoleń, konferencji oraz innych szczególnych okoliczności.


Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą bardzo prosimy o kontakt na podany adres e-mail:

  e-mail: info@aelektor.pl

Jesteśmy także dostępni telefonicznie pod numerem:

tel:   +  48 600 707 022   oraz   +  48 660 764 929