+48 600 707 022
wt - pt: 09:00-14:30
Ul. Malczewskiego 22

O firmie

O firmie

Szkoła Językowa AE LEKTOR operująca na terenie Dolnego Śląska i okolic – to prężnie rozwijająca się firma, specjalizująca się w usługach szkoleniowych z zakresu języków obcych.

W szkole AE LEKTOR wierzymy, iż nauka języka obcego to już nie tylko wizytówka otwierająca wszystkie drzwi, stanowiąca podstawowe narzędzie pracy – to przede wszystkim bezcenna inwestycja w siebie i swój rozwój zawodowy.

Firma AE Lektor edukację językową opiera na modelu komunikatywnym, gwarantującym szeroko pojęte kształcenie umiejętności sprawnego oraz efektywnego porozumiewania się w języku obcym. Pragniemy zagwarantować naszym Słuchaczom wszechstronny rozwój odnośnie kształcenia językowego, jednocześnie kładąc nacisk na rozwijanie pozostałych umiejętności językowych tj. pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu – w połączeniu z nieustannym poszerzaniem wiedzy z zakresu zagadnień gramatycznych jak i również z obszaru leksykalnego. Lektorzy firmy AE Lektor korzystają z nowoczesnych metod i technik nauczania odpowiednio dopasowując ich założenia do poziomu grupy oraz realizowanego zakresu materiału.

Nauczanie nasza firma powierza wyłącznie osobom wysoko wykwalifikowanym, posiadającym gruntowne przygotowanie pod względem metodycznym jak i merytorycznym. Grono pedagogiczne tworzą jedynie osoby szczycące się wykształceniem wyższym filologicznym, jak i również legitymujące się ponadto różnorodnymi certyfikatami potwierdzającymi ustawiczne podnoszenie kwalifikacji zawodowych. 
Dbając o najwyższą jakość nauczania, nad lektorami stały nadzór metodyczny sprawuje Specjalista ds. Metodyki.

Firma AE Lektor zapewnia również kompleksową obsługę firm i instytucji oraz podmiotów indywidualnych w zakresie tłumaczeń ustnych oraz pisemnych

Dlaczego AE LEKTOR:

*     Centrum egzaminacyjne TELC

*     Wysoko wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele: certyfikowani egzaminatorzy TELC, LCCI, TEFL, ipt.

*     Systematyczna ocena postępów w nauce i konsultacje z nauczycielami 

*     Okresowe ankiety satysfakcji słuchaczy

*     E-platforma, podręcznik zintegrowany z ćwiczeniami elektronicznymi

*     Kontakt z żywym językiem i kulturą krajów nauczanego języka

*     Prowadzenie zajęć w sposób, który rozwija umiejętności efektywnego komunikowania się w języku obcym

*     Solidne przygotowanie do egzaminów, w tym egzaminy próbne (mocking exams)